Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN
Benzer Yazılar

Hemen Sohbet Et

Hemen Sohbet Et

Hemen Sohbet Etmenin ilk adımı Sohbet ‘in ne olduğunu bilmenizdir.
Hemen Sohbete başlamak için yada Sohbete katılmak için Sizi sohbete davet etmelerini beklemeyin. Atilgan ve girişken olmalısınız.
Sohbet Sitesi ‘ne girdiniz ve Sohbet etmek istiyorsunuz. Ama nasıl Sohbete dahil olacağınızı bilmiyorsunuz. Once Selam verip sitede olduğunuzu , geldiğinizi gösterin Sonrasında mutlaka birileri sizin Selamınızı görüp alacaktır. Daha sonra direk özele gitmek yerine Sohbet ‘inizi sevdirmenin sevimli sohbet etmenin inceliklerini bilmelisiniz. Ad yaş şehir olarak başlamayin sohbete sohbetin konusunun ne olduğunu öğrenin.
Bunu ya bi süre sohbeti izleyerek ögrenebilirsiniz yada, direk olarak sohbete katılıp Sohbetne ? Sorusuyla sizde sohbete katılmak istediğinizi gösterebilirsiniz.
Sohbet etmek sadece karşı cinsle yazışmaktan fikrinden öncelikle vaz gecmelisiniz. Önceliğiniz Sohbet sitesi ‘nde Saygın sevilen bir konum oluşturmak olmalıdır. Zaten eğer bu konuma gelmişseniz Sohbetleriniz ilgi ve dikkat cekici olacaktır.
Siz Sohbeti takip eden değil Sohbetinizin takip edildiği bir Sohbetsever olmuş olacaksız. Sohbeti Sadece tanışma aracı olarak değil değil bilgi paylaşımı dertleşme güncel konularda fikir alışverişi olarak kullanmak sohbet sitesi ‘inde sizi daha dikkat çekici biri halind getirecektir.
Özellikle sohbetleriniz sevilip takip edilmesi için itici değil güler yüzlü saygılı saygın ve kibar bir kişilikte olmalısınız. Aksi taktirde Sohbet sitesi yöneticileri tarafından ya da kanal operatorleri tarafında cezai işleme tabi tutulabilir sohbet sitesi ‘inden men edilebilirsiniz. Bu bir kaç saat yada 1 ile 3 gün süren ceza anlamına gelebilir.
Sohbet siteleri ‘indeki amacınız yeni insanlarla tanışmak ve Hemen Sohbete başlamaksa bunu direk olarak isim yaş cinsiyet gibi sorulardan ziyade insanlarla çeşitli sohbet ler ederek ve güncel sohbetler yaparak tanımaya çalışabilirsiniz. Amacınızın yeni dostluklar dostsohbet leri ve arkadaşlık olduğunu göstermelisiniz.
Sohbeti takip edin ve iyi bir gözlemci olun kimin hani sohbeti yaptığında dikkat edin ve cinsel Sohbet ve din dil ırk ayrımı içeren sohbetlerden uzak durun ki bu konular genelde insanların sinirlerini geren sohbetlerdir.
Sizi bir Sohbet sitesi olan www.dostyeri.org/sohbet adresine Sohbet ortamlarımızı görmeye davet ediyoruz. Eminiz ki kısa süre içinde Sohbet in zevkini cıkarmaya başlayacaksınız.

admin 193
3 Yorumlar
Ekim

Keyifli sohbet etmek isteyen herkesin kendini rahat hissedeceği ortam, sıcak kanlılık, samimiyet. Aradığınız arkadaşlığı bulabileceğiniz bir sohbet sitesi. Keyifle vakit geçirdiğim bir ortam, herkese tavsiye ederim. Sohbetiniz bol olsun.

Ekim

Keyifli sohbet etmek isteyen herkesin kendini rahat hissedeceği ortam, sıcak kanlılık, samimiyet. Aradığınız arkadaşlığı bulabileceğiniz bir sohbet sitesi. Keyifle vakit geçirdiğim bir ortam, herkese tavsiye ederim. Sohbetiniz bol olsun.

Swan

Cok Guzel Paylasım Ve Bılıgıl Sekılde Olmus Yolunuz Bahtınız Acık Olsun Sımdıden Cok Tsk Ederım Sunucunuz Icın Iyısı Olsun Gercekten Kayde Deger Bır Sohbetı Var Herkesı Sıddetle Cagırıyorum Ben Memnun Kaldım.

Cevap bırakın