Sohbet Girişi
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Sohbet etmenin yeni yöntemleri

Sohbet etmenin yeni yöntemleri

Sohbet etmenin yeni adresi

Teknoloji geliştikçe hayatımızda değişmeye başladı en basit örneği ile artık meşhur kirathane sohbetleri yerini

Sohbet odaları telefon ve anlık mesajlaşma aracları ile sohbetler devam etmeye başladı.

Buna içinde bulunduğumuz olaylarda etki etti tabi dünya uzan süreli bir korana salgını ile beraber bir kapanma sürecine girdi bu sürec içinde sokoğa çıkma yasakları ayni ortamlarda iki kişiden fazla insanın bulunmama durumları gibi bir çok neden insanları konuşmak ve dertleşmek için farklı arayışlara itti. Her ne kadar sanal sohbetlerin samimisiz bir ortam olduğunu idda edenler olsada bazı sanal sohbetlerin gerçek dostluklsra dönüştüğü durumlarda yok sayılacak kadar az değil. Peki amaç sadece konuşmaksa neden olmasın bu durumda Sanal dostluklar kurup koyu sohbetler etmenizi sağlıyacak uygulama ve platformlar oldukca fazladır.

İnsanlar Sohbetin ne olduğundan cok kimle ve nasıl olduğuna bakar coğu zaman.Nerde o eski koyu sohbetler dediğinizi duyar gibiyiz. Evet Dunya bir Koranavirus Salgini ile baş etmek zorunda kaldı en yakın dostlarımızla sevdiklerimizle sadece mobil cihazlar üzerinden sohbet eder hal hatır sorar hale geldik.Cafe bar kırathane alışkanliklarımızı bi süre askıya aldık. Bu süre içinde insanların çoğu tv başında yada mobil telefonlarının başında oyun oynayarak ve farklı aktiviteler arayarak geçirdi. Simdi sizlere Tamamen ücretsiz ve bir okadarda kullanışlı mobil Sohbet platformu olan Sohbetne ? Sohbet odalarını tanıştırma vakti geldi.

Sohbetne Sohbet odaları mobil uyumlu basit kullanışlı ara yüzü ile kullanıcılarından tam not almış Bedava sohbet sitelerinin öncülerindendir. Ve 7 24 kesintisiz Bedava Radyo yayini ile kullanıcılarına Sohbetin daha zevkli olmasını amaclayan bir Sanal Sohbet ve  arkadaşlık sitesi dir.

Sohbetne arkadaşlık sitesinde değişik insanlarla tanışma ve arkadaşlık kurma fırsatını kaçırmayın Ve tüm bunlar için cok fazla kayıt işlemi üyelik vs gibi değişik işlerle uğraşmak zorunda da değilsiniz. Yapmanız gereken Tek şey Genel Sohbet ve saygı ve görgü kurallarına uyup bu çerçevede Sohbetinizi yapmanızdır. Sohbetne arkadaslık sitesinde hiçbir şekilde kullandığınız hizmete karşı bir ücret talep edilmez tamamen üçretsizdir. Ve mobil uyumlu olarak tasarlanmıştır. Mobil Sohbetler ve arkadaşlıklar için ve yeni nesil sohbetler için Sohbetne.comSohbetne.com adresine bekleriz.

admin 275
Cevap bırakın